2013. gada lielākās vilšanās un sliktākās filmas

KinoTeikumi 2011. gada labākās filmas

Arī šogad palasot Gada Sliktāko filmu topus nākas secināt, ka liela daļa sarakstus aizpilda filmas, kas tā veidotājiem likusi vairāk vilties nekā pēc būtības ir sliktas filma. Protams, protams, var jau teikt, ka priekš viņa tā bija viena no sliktākajām gada filmām, bet izšķirstot kādus desmit šāda veida sarakstus nākas secināt, ka tajos ir nepieciešams nošķirt vienkārši sliktas filmas no tām, kuras likušas visvairāk vilties – tām, kurām gaidu līmenis bija pārāk augsts, un gala rezultāts ne tuvu nesasniedza to. Tādēļ arī es vienmēr Sliktāko filmu sarakstu dalu divās sadaļās un cenšos, cik nu tas subjektīvi skatoties var izdoties, arī ievērot – Sliktas/Vilšanas atšķirības.

 

Šķirstot šos sarakstus man nācās secināt, ka arī šogad esmu veiksmīgi izvairījies no veselas gūzmas līdz kinoteātriem (ar to es domāju A klases (?!) filmas) nonākušu drazu redzēšanas bez kurām mēs visi būtu ļoti labi iztikuši.

 

Izvērtēšanā netika iekļautas filmas: The Big Wedding, Getaway, Identity Thief, Smurfs 2, Evil Dead, R.I.P.D., Paraoia, Movie 43, Mortal Instruments, Beautiful Creatures, The Internship, The Host, Grown Ups 2, Haunted House, Scary Movie 5, Purge, Delivery Man, Dark Skies, Starving Games, čupa multeņu, čupa krievu popkorna filmu un gan jau vēl kāda, kuru nespēju tagad atcerēties.

 

Filmas abos topos nav saliktas kādā īpašā secībā.

 

LIELĀKĀS VILŠANĀS

Machete Kills
The East
2 Guns
Kick-Ass 2
Adore / Two Mothers
RED 2
The Bling Ring
World War Z
After Earth
Gambit
Stand Up Guys
Man of Tai Chi
The Last Days on Mars
47 Ronin

SLIKTĀKĀS FILMAS

A Good Day to Die Hard
Thor: The Dark World
Comrade Kim Goes Flying
Diana
The Canyons
Maniac
The Guilt Trip
Dead Man Down
Small Apartments
Stalingrad
Carrie
The Fifth Estate
Jobs
Riddick
The Frozen Ground
We’re the Millers
Dealin’ with Idiots
The Lone Ranger
Bullet to the Head
Aftershock
Hansel & Gretel: Witch Hunters
Welcome to the Punch
Moebius
G.I. Joe: Retaliation

 

.