2014. gada lielākās vilšanās un sliktākās filmas

Kā jau katru gadu, apkopojot gada sliktākās filmas un lielākās vilšanās, jāsecina, ka ir bijusi tā laime neredzēt lielāko daļu slikto (šeit es domāju Sandlertipa un nu jau arī Holivudizētās krievu filmas, par kurām retais metīsies aizstāvēties, un sauks tās par labām) filmu, kuras ir kinoteātros, un ne tikai, piedāvājumos. Bet šī laimīgā un mērķtiecīgā izvairīšanās no lielā vairuma šķietami nemazina to filmu sliktumu, kuras novērtēju ar divām vai vienu no piecām iespējamām zvaigznēm. Kopumā gada laikā ar divām zvaigznēm novērtēju 72 filmas, bet ar vienu veselas 18. Jāsaka gan, ka ne obligāti šajos skaitļos ietvertās ir šīgada filmas – zemāk esošais tops tapa no aptuveni 50 filmu gara saraksta.

P.S. Vēl piebildīšu, ka joprojām neesmu redzējis: Hunger Games trīs, Exodus Dievus un Hobitu trešo uzlējumu, kas būtiski, jo nelāga aizdoma, ka vismaz kāda pilnīgi noteikti ierindotos kādā no zemāk esošajiem sarakstiem.

 

SLIKTĀKĀS

PicMonkey Collage

Teenage Mutant Ninja Turtles
Sex Tape
A Million Ways to Die in the West
The Bag Man
Pompeii
I, Frankenstein
Izlaiduma Gads
Džimlai Rūdi Rallallā!
Rage / Tokarev
Lucy

 

VILŠANĀS

PicMonkey Collage

The Normal Heart
Serena
The Interview
Horrible Bosses 2
The Equalizer
Transcendence
Redirected
The Monuments Men
Camp X-Ray
Young Ones

 

Aiz strīpas palikušās:

The November Man, In Your Eyes, Parts per Billion, Getaway, Fury, Someone You Love, Silent Heart, Lucifer, Predestination, Rio eu te amo, Before I Go to Sleep, Miss Meadows, The Guest, Stonehearst Asylum, Open Windows, Bad Turn Worse, The Midnight Swim, Wish I Was Here, Tusk, Good People, The Gambler, Wild, The Captive, Honeymoon, Life of Crime, Begin Again, Sin City: A Dame to Kill For, Are You Here, Get on Up, The Face of Love, Bad Words, Plastic, Grace of Monaco, Stage Fright, Brick Mansions, Sabotage, 3 Days to Kill, The Railway Man, Labor Day, Blood Ties, Veronica Mars, RoboCop, Jimmy P., The Book Thief, Grudge Match, The Dark Valley, The Homesman, Bird People, Horns

 

.

.