“Cabin in the Woods” – filma, par kuru neko nedrīkst zināt jeb Kino-blogeri piedāvā…seanss Nr. 1

Cabin-in-the-woods-poster

… izņemot to, ka tā obligāti jāredz, ja vien sevi pieskaitat pie postmoderniska horror (domājiet “Scream”), Džosa Vedona (“Buffy”, “Firefly”) vai vienkārši laba kino faniem!

Tam bija jānotiek – apvienojot lielāko un labāko (ja nu esam kādu piemirsuši – dodiet ziņu!) Latvijas kino-blogeru spēkus, piedāvājam pasākumu sev un visiem, kam patīk savākties foršā kompānijā kopīgam kino seansam, ar obligātām kino sarunām pirms un pēc filmas! Un kura katra filma šeit nederēs, ir nepieciešams kaut kas īpašs – piemēram, kaut kas no supegrāvēju “LOST”, “The Avengers”, “Cloverfield” un kulta seriāla “Firefly” veidotājiem, ne? Un te talkā nāks gīku ikona, kino un TV producents Džoss Vedons, kura jaunākais producenta darbs, “Cabin in the Woods”, kā reizi piedzīvos savu pirmizrādi tuvākajā laikā. Bet mēs to skatīsimies vēl ātrāk – būtībā, ātrāk par visiem. Nav mazsvarīgi!

Pateicoties studijas MGM nedienām, filma nostāvēja “plauktā” vairākus gadus, lai kā fēnikss atdzimtu no pelniem un nonāktu pie mums! Tieši šajā filmā savu lielo debiju cerēja piedzīvot Kriss “Tors” Hemsvorts – kā saka, labi, ka viss beidzās labi. Svarīgs moments – visus gadus, kamēr filma stāvēja plauktā, Džosam un filmas režisoram Drū Godāram (“Alias”, “LOST”, “Cloverfield”) izdevās saglabāt noslēpumā filmas centrālo interigu (what a twist!), tapēc šī ir filma, PAR KURU NEKO NEDRĪKST ZINĀT! Burtiski – arī treileri neskatieties, ļoti lūdzu! Varat vien uzmest aci RottenTomatoes reitingam (nav svarīgi, kritiķu vai skatītāju), lai pārliecinātos, ka šī ir īstā filma, uz kuru doties.

Pasākumā paredzēti arī dažādi pārsteigumi – no informatīvas lekcijas līdz vērtīgām dāvanām visiem apmeklētājiem, kā arī iespēja satikt, aptaustīt un pakomunicēt ar Latvijas zināmākajiem kino-blogeriem un vienkārši kino entuziastiem, kurus ļoti, ļoti gaidam uz pasākumu kuplā skaitā! Kas nozīmē, ka būsim pateicīgi arī par “Like”, “RT” un “+1″ – jo pilnāks būs pasākums, jo lielākas izredzes, ka tas kļūs par foršu un regulāru tradīciju.

Un tagad pats svarīgākais, jeb norises vieta un laiks – CETURTDIENA, 12. APRĪLIS, 20:00, K/T KINO CITADELE:

PIRKT BIĻETI

 

 

Pasākumu atbalsta

Kinokults.lv,

Nofilmēts.lv,

Kinocast.lv,

KinoTeikumi.lv

Kinom Movie Blog!

 

teksts no Kino.Kults.lv