Cornetto saldējuma triloģijas pārsteidzošs un izglītojošs pilnmetrāžas audiovizuālais pasākums labākajās Kinoblogeri Piedāvā seansu tradīcijās!

Uff – gari, bet patiesi!

cornetto poster 3

Tā kā ģeniālā britu komēdiju režisora Edgara Raita (“Spaced”, “Shaun of the Dead”, “Hot Fuzz”) jaunāko un reizē arī Cornetto triloģijas noslēdzošo filmu “The World’s End” Latvijā neizrādīs, Kinoblogeriem nekas cits neatliek, kā mobilizēties un savākties kaut vai prezentācijas dēļ – citādi sanāk, ka par velti to gatavojām?

 

Kas tad ir paredzēts programmā? Satriecoša, smieklīga, pamācoša un dzīves jēgu skaidrojoša prezentācija no Edgara Raita fana Nr.1 Latvijā, Sergeja @moosatov Musatova no bloga Kinocast.lv (fans Nr.2 arī drīkst ierasties)! Neiztiks arī bez tradicionālā konkursa (kurā triumfēs Raita, Pega un Frosta daiļrades cienītāji) ar absolūti ekskluzīvām balvām. Kā arī prezentāciju papildinās pilnmetrāžas audiovizuālais materiāls – brīdinam, ka šoreiz tikai angļu valodā, bez subtitriem (ak, vai).

 

Alus! Tā kā galvenā “The World’s End” intriga (un, ja tā padomā, tad arī visa mūsu dzīve) griežas ap alu, tad pēc pasākuma notiekošajā afterparty par jautrību būs parūpējies Cēsu alus!  Pēc prezentācijas tiekamies k/t 6. stāvā, Jameson bārā uz sarunām un alus degustāciju! Pietiks visiem!

Pasaules gals ir klāt – tiekamies Piektdien, 13. septembrī, 18:30, jau ierastajā k/t Kino Citadele  11. auditorijā! Pēc pasākuma neko neplānojiet, vakars būs aizņemts – ticiet mums, paldies un lūdzu jau iepriekš

PIRKT BIĻETES

.

cornetto facebook

tiekamies seansā –

Sergejs Musatovs, Kinocast.lv

Sergejs Timoņins, Kinokults.lv

Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv

Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv