Kinoblogeri piedāvā… seanss nr. 11: Seven Psychopaths / Septiņi Psihopāti

Seven-psychopaths-poster-header

KINOBLOGERI PIEDĀVĀ

FILMAS “SEPTIŅI PSIHOPĀTI” („SEVEN PSYCHOPATHS”)

PIRMIZRĀDI UN ĪPAŠO PASĀKUMU!

 

Līdz šim “Kinoblogeri piedāvā…” seansos ir rādītas dažādas filmas, no supergrāvēja par Betmenu līdz somu satīrai par nacistiem no Mēness. Nav bijs vien “tīras” komēdijas, tapēc Kinoblogeri aicina aizmirst par drēgno rudeni siltā un patīkamā kinozālē, lai noskatītos filmu “Septiņi Psihopāti” – pagaidām tuvāko, kas pielīdzināms “tīrai” komēdijai kinoblogeru seansos:

 

Sena paruna vēsta – „ja ko vēlies, vēlies to uzmanīgi, jo tas var piepildīties“. Scenārists Mārtijs (Kolins Farels) ir sagatavojies atdot jebko par radošās darbības iedvesmu. Viņa lūgšanas tika uzklausītas ar uzviju: divi Mārtija draugi – Hanss (Kristofers Vokens) un Bils (Sems Rokvels) zog mājdzīvniekus pret izpirkumu. Tomēr šoreiz tie nozog ne to Shi-Tsu šķirnes sunīti – un tas pieder nevienam citam kā slavenam mafijas pārstāvim ar nestabilu psihi (Vudijs Harelsons). Turpmākais var tikt raksturots vienā vārdā – “haoss”…

 

Bez nosaukumā minētajiem septiņiem psihopātiem filmā darbojas vēl vismaz viens, bet – aizkadrā, un tas ir filmas režisors un scenārija autors Martins Magdonahs, noteiktās aprindās kulta filmas “In Bruges” veidotājs!

 

7_psy

Protams, ka ar filmu vien mēs nearobežosimies. Būs konkurss un interesantas balvas ar filmas simboliku, Sergeja Musatova no Kinocast.lv prezentācija, kā arī lieliska atmosfēra, kuras dēļ ir vērts apmeklēt „Kino-blogeri piedāvā!” seansus!

 

Šoreiz īpaši glauni – “Kinoblogeri piedāvā” seanss ir vairāk kā nedēļu pirms filmas oficiālās pirmizrādes Latvijā! Tiekamies šī gada 15. Novembrī, 18:30, k/t Kino Citadele, 3. Auditorijā! 

PIRKT BIĻETES

 

Seven_poster_art_by_harijs_grundmanis

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt mūsu blogos! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā –

 

Sergejs Musatovs, Kinocast.lv

Sergejs Timoņins, Kinokults.lv

Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv

Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv

Mareks Smilga, KinomMovies.com