Kino-blogeri piedāvā… seanss Nr. 4 – “Iron Sky”!

Iron-sky

 

Nemanot ir pienācis arī kino-blogeru seanss Nr.4, un šis būs vēl lielāks tests pasākuma konceptam un kino-blogeru spēkam, kā pats pirmais seanss, jo šoreiz, pretēji “Prometeja” izsmalcinātajiem sci-fi visuals, rādīsim kaut ko pavisam pretēju – gandrīz-jau-kulta sci-fi nazisploitation parodiju “Iron Sky”!

Kam tad nepatīk trash, exploitation utml. Lietas? Skaidrs, ka somiem patīk – kur vēl varēja dzimt ideja par šī žanru miksļa reanimāciju, turklāt vēl par pašu kinoskatītāju naudu, palūdzot to iepriekš? Jo pat filmas tapšanas vēsture ir atsevišķas filmas vai vismaz īsfilmas vērta (un šeit tā ir), un, galvenais, ar laimīgām beigām jau pabeigtas filmas formātā. Par tās sižetu, ja kāds vēl nezin, lieliski informē filmas treileris, kuru šoreiz var un vajag skatīties, ja vēl šaubaties (pēc tā jebkādas šaubas atkritīs, vai nu nāksiet, vai noteikti nē):

Īstenībā ir tikai loģiski, kad ekstremāla fanošana par kaut ko agrāk vai vēlāk pāraug rezultātā, īpaši pēdējā laikā – Somijā uzpeldēja nazisploitation fani (“Iron Sky” režisora nākamā filma sauksies “I Killed Adolf Hitler” – komentāri lieki), šausmeņu resurss Bloody-Disgusting.com pielika roku šausmu filmas “V/H/S” veidošanā, bet aprindās zināmā resursa Twitchfilm.com galvenais redaktors ir viens no filmas “The Raid” producentiem – kino-gīki strike back (kas zin, varbūt kādreiz sagaidīsim arī “a Kino Kults production” relīzi ;)!

Iron-sky-9704192039

Kā jau ierasts, filmu Jums rādam pirmajiem – precīzi nedēļu pirms tās oficiālās demonstrēšanas Latvijā, un kādu mēnesi pēc tam, kad filma jau ir pieejama nelegālajai lejuplādei internetā (neignorēsim šo visiem zināmo filmu izplatīšanas kanālu). Bet, kā absolūti pareizi vienojāmies savstarpējā diskusijā – šis ir tas gadījums, kad filmas skatīšanās mājās (nav svarīgi, uz cik liela ekrāna) un filmas skatīšanās kino-gīku, fanu un vienkārši tēmu saprotošu cilvēku pilnā zālē ir divas pavisam atšķirīgas lietas. Jo šis viss tomēr ir vairāk par pasākumu, satikšanos, diskusijām un fun times, nevis pliku filmu, vai ne tā?

Tātad, svarīgākais – gaidam ciemos Piektdien, šī gada 29. Jūnijā 18:45, k/t Kino Citadele!

 

PIRKT BIĻETI

Teksts no KinoKults.lv

Untitled