Kino-blogeri piedāvā… seanss nr. 8: Savages / Mežoņi

Savages-poster

 

Kā rakstīja padomju laiku laikrakstos – “pēc skatītāju lūguma”!

Jo, tiešām, vienubrīd skatītāju vēlmes bija rīkot kino-blogeru seansus gandrīz vai katrai filmai, ko mēs noteikti nevarēsim un arī nedarīsim, taču nedaudz paplašināt rādāmo filmu skaitu gan varam! Tapēc, lai gada beigu megahītu (“Hobits!”, “Džango!”) gaidīšana nav tik skumīga, kopīgi noskatīsimies arī labāko no rudens repertuāra – piemēram, leģendārā Olivera Stouna jaunāko darbu “Savages” jeb “Mežoņi”!

Kurā, ja ticam ārzemju un arī pašmāju kritiķiem, kas filmu jau ir noskatījušies (tomēr ASV tā iznāca jau Jūlijā), Olivers Stouns ir ar lielu entuziasmu metās gremdēties jaunības dienās, kurās pif-paf, marihuāna un “U-Turn” ar “Natural Born Killers”, un ne smakas no patosa, politikas vai nacionālo traģēdiju apcerēšanas (teiksim, “W” vai “World Trade Center”). Bez tam, kopš mēs zaudējām nelaiķa Toniju Skotu, Olivers ir gandrīz vai vienīgais, kas savos sešdesmit filmē MTV stilā labāk, nekā pats MTV.

Kino-blogeru seansa struktūrā šoreiz arī nelielas, bet pozitīvas izmaiņas – manis vai Musatova vietā to vadīs mūsu pašu Bleika Laivlija, jeb Lelde no Nofilmēts.lv, kas padarīs šo seansu vēl jo asāku, jo nekad nevar zināt, ko Lelde izodmās (tapēc nemaz nemēģināšu minēt)! Bet pārējos man zināmos pārsteigumus es vienkārši neizpaudīšu – Olivers galvu noraus, ko!

Fantastiskas mūsdienu tehnoloģiju iespējas – seansu rīkošanā ir acīmredzams progress, jo tagad kopā ar anonsu ir iespējams iegādāties arī biļetes! Tātad, tiekamies šī gada 11. Oktobrī, 19:30, k/t Kino Citadele!

PIRKT BIĻETI

 (teksts no KinoKults.lv)

Savages_a3_poster_fc_logo