Kino-blogeru seanss Nr. 2 – “Tumšās Ēnas / Dark Shadows”

Dark-shadows-poster-quad-apple-580x362

Sekojot iepriekšējam, ārkārtīgi veiksmīgajam pasākumam, turpinam iesākto tradīciju un anonsējam kino-blogeru seansu Nr.2, kurā skatīsimies Tumšās Ēnas (“Dark Shadows”), jaunāko Tima Bērtona un Džonija Depa sadarbības augli!

Jā jā, zinu – Džonija Depa pēdējā laikā ir par daudz, un arī Tims Bērtons vairs nav “tas”, taču, jau uz mirkli apstāsimies un padomāsim, tie ir tikai mūsu aizspriedumi, un šis galīgi nav tas gadījums. Spriediet paši – veca un pie mums nezināma TV seriāla ekranizācija, no kuras bērnībā čurāja karstu gan Bērtons, gan Deps, garantē autoru ieinteresētību materiālā, bet krāšņas dekorācijas, Denija Elfmana mūzika un fantastisks aktieru ansamblis garantē ieinteresētību filmā tiem, kam Bērtona un Depa vārdi vairs negarantē filmas kvalitāti.

Turklāt, atšķirībā no iepriekšējās reizes, kad neko nedrīkstēja zināt, šoreiz kā reizi var un vajag noskatīties treileri, lai saprastu, ka mūs gaida t.s. “campy fun”, ko lieliski pieprot gan Bērtons, gan Deps:

Kā jau vienmēr, šis nebūtu kino-blogeru pasākums, ja tajā nebūtu dažādas interesantas aktivitātes – noteikti gaidiet vēl interesantāku, atraktīvāku un asprātīgāku “lekciju” pirms filmas (šoreiz ar pārsteigumu), kā arī noteikti izlozēsim lieliskas balvas ar filmas simboliku starp visiem nācējiem. Kā arī iespēja tikties ar visiem kino-blogeriem un blogerēm – pats par sevi saprotams. Vārdu sakot – būs jautri un interesanti, un var droši nākt tie, kurus iepriekšējā reizē nobiedēja horror žanrs.

Un, pats galvenais – kur un kad? Nākamajā Ceturtdienā, 10. Maijā, k/t Kino Citadele, sākam 18:30! Un te arī saite biļetēm.

Ļoti gaidam uz seansu visus!

(mani moca sajūta, ka ir jāizskaidro pasākuma finansiālā shēma – tas nedarbojas tā, ka kino-blogeriem tiek iedota zāle ar filmu, lai for free aicinātu visus savus draugus, radus un paziņas, bet gan kino-blogeriem tiek iedots pirms-pirmizrādes seanss, lai organizētu savu pasākumu un savāktu uz to maksimumu cilvēku, kas arī noteiks to, vai nākotnē ļaut organizēt vēl. Biļetes un to pirkšana iet pa tiešo caur kinoteātri, tieši tāpat, kā uz jebkuru citu seansu – šis nav peļņas pasākums mums).

Pasākumu atbalsta Kino.kults.lv, Nofilmēts.lv, Kinocast.lv, KinoTeikumi.lv, Kinom Movie Blog un šoreiz arī TVNET.lv!

 

teksts no Kino.kults.lv