Kino-blogeru seanss Nr. 3 – PROMETHEUS!

Prometheus_poster_quad

Nu jau par tradīciju kļuvušo kino-blogeru (kinokults.lv, kinocast.lv, nofilmēts.lv, kinoteikumi.lv un kinommovies.com) seansu ietvaros šoreiz piedāvājam gada gaidītāko fantastikas filmu “Prometejs”, no leģendāro “Alien” un “Blade Runner” režisora Ridlija Skota!

 

Lai atklātu cilvēces rašanās noslēpumus, pētnieku komanda dodas ceļojumā un vistālāko Visuma nostūri, kurā viņi centīsies atrast atbildes uz mūžsenajiem jautājumiem. Kaut kur tur – vistumšākajos kosmosa labirintos, pētnieku komandai nāksies iesaistīties nežēlīgā cīņā ne tikai par savu, bet arī par visas cilvēces izdzīvošanu…

 

Galvenās lomas filmā atveido uzlecošās zvaigznes Nūmī Rapase (zviedru “Meitene ar Pūķa Tetovējumu”) un Maikls Fassbenders (“Inglourious Basterds”, “A Dangerous Method”), kā arī Šarlīze Terona, Idriss Elba un Gajs Pīrss.

 

Šī ir Ridlija Skota triumfāla atgriešanās pie žanra, kas padarīja to pasaulslavenu – pozicionēta kā “filma ar “Svešā” DNA”, tā ir domāta ne tikai “Svešo”, bet visiem kvalitatīvas fantastikas cienītājiem. Nesen iegūtais “R” reitings (“15” Eiropā) tikai apliecina, ka tīņiem domātās bezsmadzeņu izklaides vietā mūs gaida bezkompromisu redzējums no cilvēka, kuram, būtībā, varam teikt Paldies par “netīrās fantastikas” žanru kā tādu.

 

Jaunajā filmā Ridlijs sola atklāt visu, kas palika nepateikts 30 gadu laikā, kopš iznāca filma “Svešais”, un izdarīt to kvalitatīvi jaunā līmenī – filma pilnībā uzņemta 3D formātā, kas garantē tā izcilo kvalitāti.

 

Kā vienmēr kino-blogeru seansos, pirms filmas Jūs gaidīs dažādi interesanti pārsteigumi un aktivitātes, kā arī pats svarīgākais – filmu redzēsim vieni no pirmajiem pasaulē (Latvijā no 1. Jūnija, ASV no 8. Jūnija)!

 

Vieta un laiks: šī gada 31. Maijs, k/t Kino Citadele, seansa laiks 18:30!


PIRKT BIĻETI


Sīkāk par pasākumu varat uzzināt mūsu blogos! Būsim pateicīgi, ja publicēsiet šo ziņu! Paldies, un gaidīsim “Prometeja” seansā!

teksts no KinoKults.lv