Kinoblogeri piedāvā… Blackhat / Hakeris

Blackhat-2015

Hakeru aktivitātes pēdējā laikā pārsteidz un šokē – Wikileaks un tās odiozais vadītājs, taisnības cīnītājs un hakeris-bēglis Roberts Snoudens, nozagtās slavenību kailbildes (ak, J-Law!) un pat nabaga studija Sony, kuras netīro veļu izvazāja pa visu internetu, tas viss ir 21. gadsimta hakeru roku (pirkstu?) darbs. Holivuda reaģē ātri, lai neteiktu – aizdomīgi ātri (ja nu tas viss ir..? Nē, nevar būt!), un jau janvārī pie mums nonāks lielbudžeta kibertrilleris ar visu izsakošo nosaukumu “Hakeris”!

.

Filmas darbība risinās pasaulē, kurā lielāko apdraudējumu cilvēcei rada kibernoziegumi. Lielvalstu slepenajiem dienestiem jāaptur vērienīgs sazvērestības plāns, un lai to izdarītu, viņiem nākas piesaistīt Nikolasu Heteveju – bijušo programmētāju un hakeri, kurš atrodas apcietinājumā. Nikolass ir gatavs palīdzēt, taču izvirza savus nosacījumus – un kiberkaķa un peles spēle var sākties… (filmas treileris: http://youtu.be/aAsIjqGJgq4)

.

Mūs glābs labais hakeris Kriss Hemsvorts, kura rīcībā ir klaviatūra, ātrs wi-fi un Tora bicepss īpaši iedarbīgai ļaundaru pārliecināšanai. Visa veida laupītāju un brutāla kino eksperts Maikls Manns (“Heat”, “Public Enemies”) šoreiz ir vērsis savu uzmanību kiberbandītiem, kuri apdraud pasauli – ar spriedzi, asa sižeta ainām un ne bez morāles par to, ka savas kailbildes, ja nevēlaties ar tām publiski dalīties, Feisbukā labāk nepublicēt.

.

Bet pirms filmas šoreiz uzzināsim nedaudz vairāk par notikumu vaininiekiem (t.i. hakeriem), kā arī uzklausīsim vērtīgus īpasi aicināta eksperta padomus par to, kā vislabāk izvairīties no nevēlamas datu (un ne tikai datu) noplūdes! Neiztiks arī bez konkursa un vērtīgām balvām no seansa lieldrauga Microsoft un jau zināmajiem (un tik mīļajiem) atbalstītājiem LieliskaDāvana.lv un Coffee Inn!

.

Ļoti gaidam Jūs šī gada 22. janvārī, 19:50, k/t Kino Citadele 12. Auditorijā!

PIRKT BIĻETES

.

BLACKHAT 1000px