Kinoblogeri piedāvā… seanss nr. 14: Gangster Squad / Gangsteru Mednieki

Gangster_squad_poster_art

Gari mēteļi, platmales, greznas mašīnas, Tompsona ložmetēji, cigāru dūmi, džezs… tie nav tikai gangsterkino, bet vesela laikmeta neatņemami atribūti, pēc kuriem mēs esam vareni noilgojušies! Tieši tādēļ Kinoblogeri aicina Jūs uz 2013. gada pirmo lielo filmu, fantastiski autentiskajiem un izklaidējošajiem “Gangsteru Medniekiem”!

 

Losandželosa, 1949.gads. Mafijas boss Mikijs Koens kontrolē visas kriminālās aktivitātes pilsētā – viņš vada gan narkotiku un prostitūtu, gan arī ieroču un azartspēļu biznesus. To viņš paveic ar savu rokaspuišu palīdzību, kā arī pateicoties korumpētai policijai un politiķiem. Kad Losandželosas slepenpolicijas virsnieks Džons O’Mara ar saviem uzticamākajiem kolēģiem uzdrošinās stāties pretī un cenšas notvert vienu no visu laiku bīstamākajiem noziedzniekiem, sākas nežēlīgs karš pret gangsteriem.

 

Gangster-squad-poster-banner

Pēc labām gangsterfilmām noilgojušies esam ne tikai mēs, bet arī labākie Holivudas aktieri, jo filmā redzēsim Džošu Brolinu, Rajenu Goslingu, Niku Nolti, Maiklu Penju, apburošo Emmu Stounu un pat lomu izvēlē tik ļoti piekasīgo Šonu Pennu – ja jau Šons piekrita filmēties, tad tam ir jābūt kam īpaši labam!

 

Tāpat kā filma, arī “Kinoblogeri piedāvā” seanss noritēs gangsterkino atmosfērā – kopīgi atcerēsimies gan laikmetu, kurš ir žanra pamatā, gan arī tā spilgtākos pārstāvjus, starp kuriem “The Untouchables”, “L.A. Confidental”, “Mulholland Falls”, “The Black Dahlia”, “Hollywoodland” u.c. Tas, kā saprotams, ir špikeris seansa jautājumiem :)

 

Kā jau ierasts, filmu skatīsimies pirmie, dienu pirms tās oficiālās pirmizrādes Latvijā un arī pasaulē! Tiekamies 2013. gada 10. Janvārī 20:30, k/t Kino Citadele!

PIRKT BIĻETES

 

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt mūsu blogos! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā –

 

Sergejs Timoņins, Kinokults.lv

Sergejs Musatovs, Kinocast.lv

Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv

Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv

Mareks Smilga, KinomMovies.com

Gangster-squad_2012-en-2-1280x851