Kinoblogeri piedāvā… seanss nr. 20: Pain & Gain / Vaiga Sviedros

Kā zināms, tad dzīvē bieži vien gadās trakāk nekā fantastiskākajā kino, un katram noteikti ir kāds “trakāk kā kino” stāsts, ko izstāstīt. Tāds ir arī Maiklam Bejam, kurš starplaikos starp Transformeriem sapņoja ekranizēt patiesu (tiesa gan ne savu) stāstu, kurš ieguva nosaukumu “Pain & Gain”!

Pārcepušies Maijami tveicē, bodibilderu-neveiksminieku trio (Marks Valbergs, Entonijs Mekijs un Dveins „The Rock” Džonsons) nolemj beidzot piepildīt “amerikāņu sapni” – nogrābt žūksni neko nedarot, lai beidzot dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi ar silikona modelēm un kokteiļiem pie baseina. Tomēr gudri dirst nav svarus cilāt, tapēc pavirši pārdomātais plāns jau no sākta gala aiziet šķērsām, notikumiem pieslēdzas atv. ģen. Hammils (Eds Hariss), bet tālākais ir tāds sviedru, asiņu, steroīdu, kokaīna un tīra, nefiltrēta vājprāta kokteilis, kāds uz kino ekrāniem sen nav redzēts! Diemžēl filma tiešām ir balstīta uz patiesiem notikumiem.

Maikls Bejs atgriežas pie tā, ar ko sāka, un tas ir riktīgs R-Rated kino, kurš norisinās Maijami, un zīmīgi, ka viņa “smalkais, personīgais” sapņu projekts ir par pārkačātiem kultūristiem-imbecīļiem, satur kokaīna kalnus un silikona daiļavas ekvivalentās devās, bet stilistiski ir “Bad Boys” un Victoria’s Secret reklāmu ārlaulības bērns – lai gan, ja tā padomā, tieši tādiem arī ir jābūt sapņu projektiem!

Pirms filmas šoreiz kā reizi parunāsim par sapņu projektiem un patiesiem stāstiem (prezentācija no @kinokults solās būt episka!), un, protams, neiztiks arī bez konkursa ar balvām, kā arī īpašās “Kinoblogeri piedāvā” seansu atmosfēras, kura šoreiz būs īpaši nokaitēta – no saules un adrenalīna, cerams.

Tiekamies šī gada 2. Maijā, 19:30, Kino Citadele 9. auditorijā! Biļetes jau nopērkamas.

PIRKT BIĻETES

pain and gain