Kinoblogeri piedāvā… seanss nr. 23: This is the End / Gals Klāt!

Tas brīdis ir klāt – beidzot pirmā „īstā” komēdija „Kinoblogeri piedāvā” seansā, bez jebkādiem „bet” nacistu, gangsteru, vampīru vai pensionētu grāvējfilmu varoņu veidolos. Joks, protams – tas, kas mūs sagaida šoreiz, ir pat vēl jaudīgāk, jo kopā ar visu patreizējo Holivudas komēdijspēku „eliti” piedzīvosim neko citu, kā Pasaules Galu. Lai gan likās, ka jau izjokojāmies pērnajā Decembrī…

Bohēmisku aktieru ballīti pārtrauc neizprotamas un graujošas dabas parādības – vairums viesu namu pamet, bet paliek daži tuvākie draugi, tai skaitā arī Sets Rogens un Džona Hils. Pārtikas un dzeramā nav daudz, iziet uz ielas ir pārāk bīstami, taču “zālītes” un citu narkotisko vielu viņiem ir pārpārēm, bet pienāk brīdis, kad nopietna iemesla dēļ puiši ir spiesti bēgt no mājas, lai meklētu glābiņu un atklātu atbildi uz jautājumu – kas ir tas, kas viņus apdraud?

Joki mazi – taču tā nedomā Sets Rogens, Džona Hils, Džejs Baručels, Denijs Makbraids, Maikls Sera, Azizs Ansari un vēl vidēji 100500 mūsdienu komēdijfilmās un komēdijseriālos redzētas un arī neredzētas sejas, kuras arī vainojamas visā mūs gaidošajā vājprātā. Džada Apatova vārdu titros nemana, taču nešaubieties ne mirkli – emocionāli viņš ir kopā ar mums, tāpat kā visuresošais Džeimss Franko, kura mājā arī norisinās viss filmā redzamais neprāts (Sergejs no Kinokults.lv tur ir bijis un apliecina, ka filma ir reāla).

1683196-poster-1920-this-is-the-end-seth-rogen

Un tagad, pavisam nopietni – gaidam Jūs visus uz Pasaules Gala ballīti aka filmas pirmizrādi šī gada 4. Jūlijā, 18:00, k/t Kino Citadele 4. zālē!

PIRKT BIĻETES

Pasākuma oficiālais drinking game – “saskaiti slavenības filmā”, palīglīdzekļi (alus, sidrs, vīns) būs pieejami k/t bufetē! Bet prezentācija šoreiz solās būt īpaši smieklīga, jo to veidos un prezentēs Sergejs no Kinocast.lv!