Kinoblogeri piedāvā… seanss nr. 25: The Wolverine / Vilknadzis

Kinoblogeru seansiem ir pienākusi neliela, bet patīkama jubileja, proti, 25.seanss, kuram būsim namatēvi. Lai atzīmētu šo notikumu, esam izvēlējušies vienu no visu laiku ikoniskākajiem komiksu varoņiem – Vilknadzi. Viņam nu jau tapusi otrā individuālā filma X-cilvēku franšīzes ietvaros.

2803874-the_wolverine_2013_movie_wide

Pastāv uzskats, ka Logana mutācijas sekas ir ne tikai pārcilvēciskas spējas, bet arī lāsts. Lai atbrīvotos no šī sloga, Logans ir kļuvis par vienpati un klejotāju, kura dzīvesveids sastāv no kautiņiem un vēlmes aizmirsties. Negaidīti Logans saņem uzaicinājumu apmeklēt Japānu – kādreiz viņa izglābtais vietējās mafijas līderis piedāvā Loganam iespēju atbrīvoties no neparastajām spējām. Ne mirkli nevilcinoties, Logans piekrīt, bet, kļuvis par mirstīgu, viņš pēkšņi saprot, ka ir palicis par aklu ieroci citu rokās. Kā stūrī iedzīts, mežonīgs zvērs viņš nekad nepakļausies cita pavēlēm. Viņam būs jāizdara viss, lai glābtu sevi un savus tuvākos.

 

Neviļus esam secinājuši, ka Kinoblogeru seansos ir bijušas jau divas DC filmas, bet tajā pašā laikā nav neviena no MARVEL. Netaisnība! Un arī mēs to labi saprotam, tāpēc, sākot ar Vilkandzi, šī proporcija tiks izmainīta jau pavisam drīz. Filmas darbība pārcelta uz Japānu, bet režisora krēslā sēdies žanram mazpazīstamais Džeims Mangolds. Taču bažām nav pamata – viņš ir veidojis tādu filma kā Walk the Line (Sirds Mūzika), kas tika nominēta piecām Oskara balvām. Tāpēc nav nekādu šaubu, ka mūs gaida kaut kas interesants un citādāks jau labi iepazītajā filmu sērijā, un nekur citur kā kino blogeru seansā. Skatīsimies kopā, kas no tā visa ir sanācis!

 

Šoreiz pirms filmas skatīšanās prezentāciju mums sagatavos Raivis no Nofilmets.lv, bet tās saturs pagaidām visiem paliks noslēpums.

Tiekamies šī gada 24. Jūlijā, 18:30, k/t Kino Citadele, 12. auditorijā! Biļetes jau pārdošanā! FILMU SKATĪSIMIES 2D!

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv un mūsu blogos! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā

the-wolverine-cover-creator

Sergejs Musatovs, Kinocast.lv

Sergejs Timoņins, Kinokults.lv

Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv

Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv

Mareks Smilga, KinomMovies.com

Volverine