KINOBLOGERI PIEDĀVĀ… SEANSS NR. 33: Filth / Zaņķis

Aktieris Džeimss Makavojs ir apņēmies pierādīt, ka nav nekāds jaunais sekssimbols no sieviešu žurnālu vākiem un vispār nav sliktāks par Fassbenderu – tapēc, apbruņojies ar Irvina Velša (“Trainspotting“) tāda paša nosaukuma romānu, uz lielā ekrana krīt visu iespējamo netiklību bezdibenī, un tad vēl dziļāk.

Seržants Brūss Robertsons grib paaugstinājumu amatā. Viņaprāt, viņš noteikti ir labākais darbinieks – pārējie kolēģi ir pilnīgi idioti. Viņa nodaļai ir jāizmeklē kāda slepkavība, un Brūsa šefs vēlas rezultātus. Brūsam tā nav problēma. Viņš kontrolē situāciju un ir pārliecināts – kad viņš atrisinās šo lietu un saņems ilgi gaidīto paaugstinājumu, sieva atgriezīsies pie viņa. Ne mazāko problēmu.

Bet vai dzīvē viss ir tik vienkārši? Un vispār – vai Brūss ir tas, par ko sevi uzskata? Atbildes uz šiem jautājumiem ir gan traģiskas, gan komiskas, gan pilnīgi noteikti – neaizmirstamas!

Bez Makavoja filmā darbojas arī vesela plejāde skatītāju iemīļotu britu aktieru – Džeimijs Bells (“Billy Elliot”), Imogena Putsa, Edijs Masrans (“The World’s End”) un Džims Broadbents (“Cloud Atlas”). Filmas režisors Džons S. Bērds bija viens no “Green Street Hooligans” idejiskajiem iedvesmotājiem – tātad zina, ko dara!

Filmas Filth treileris.

Kā jau ierasts, pirms seansa mūs gaida konkurss ar lieliskām balvām no interneta dāvanu veikala LieliskaDāvana.lv – šoreiz tas ir sarūpējis filmai tik ļoti atbilstošos dāvanu komplektus – TRAKAIS PIEDZĪVOJUMS. Nav izslēgti arī citi pārsteigumi, par kuriem gan uzzināsiet tikai klātienē.

Tiekamies šī gada 4. decembrī, 18:15 k/t Kino Citadele, 13. auditorijā! Biļetes jau ir pārdošanā!

PIRKT BIĻETES

 

.

Print

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv vai mūsu blogos! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā –

Sergejs Timoņins, Kinokults.lv

Sergejs Musatovs, Kinocast.lv

Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv

Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv

Līva Spandega, FilmuNieki.lv

Daniils Rastoropnovs, KinovKvadrate.com