Kinoblogeri piedāvā… Seanss Nr. 39: The Grand Budapest Hotel / Viesnīca “Diženā Budapešta”

“Viesnīca ‘Diženā Budapešta'” stāsta par Eiropā slavenās viesnīcas leģendārā viesmīļa Gustava H un portjē Zero Mustafa piedzīvojumiem. Viesnīcas darbinieki kļūst par lieciniekiem nenovērtējamas renesanses gleznas zādzībai, kādas bagātas ģimenes cīņai par milzīgu mantojumu un dramatiskām izmaiņām, kuras notiek Eiropā periodā starp diviem pasaules kariem.

Visi varam izvilkt savus viedtālruņus, atvērt attiecīgas aplikācijas un atzīmēt, ka 19. martā būs jāsapoš savas ievaskotās ūsas, jāsaeļļo fiksītis, jāuzvelk brūna velveta žakete un jādodas uz kino baudīt jaunāko veikumu no visu hipsteru vadoņa. Beidzot esam sagaidījuši, kad Viesnīca “Diženā Budapešta” tiks atvērta arī Latvijā, tās saimnieks un radītājs ir neviens cits kā Vess Andersons. Viesnīcā savus viesus uzņems tādi aktieri kā Reifs Fains, Edriens Broudijs, Džūda Lovs, Edvards Nortons, Bils Murejs, Tilda Svintone un daudzi citi. Domājams, ka tā būs tieši tik krāsām, humora un interesantām detaļām bagāta filma, kā jau no Vesa Andersona to varētu gaidīt.

Vakars tiks vadīts visās labākajās Kinoblogeru rīkoto seansu tradīcijās. Tā gaitā gluži viesnieciskā noskaņā skatītājus uzņems Lelde Veidemane, kas iepazīstinās ar visiem viesnīcā mītošajiem pirms filmas prezentācijā. Pēc tam sekos konkurss un pati filma “Viesnīca ‘Diženā Budapešta'”. Un, tā kā Vess Andersons mums ir īpašs režisors, arī šis seanss būs īpašs. Par īstu konču uz viesnīcas numuriņa spilvena pēc filmas būs parūpējies Sergejs Musatovs, tāpēc ieplānojiet un check-out’u atlieciet uz ilgāku laiku nekā filma paredzēta.

.

 

Gaidam Jūs šī gada 19. Martā, 19:15, k/t Kino Citadele 3. Auditorijā!

PIRKT BIĻETES

.

 

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv vai mūsu blogos! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā –

Sergejs Timoņins, Kinokults.lv
Sergejs Musatovs, Kinocast.lv
Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv
Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv
Līva Spandega, FilmuNieki.lv
Daniils Rastoropnovs, KinovKvadrate.com

.

Print

.