Kinoblogeri piedāvā… Seanss Nr. 43: Sabotage / Sabotāža

Šī gada 23. aprīlī 19:00 k/t Kino Citadele “Kinoblogeri piedāvā” īpašajā pirmizrādes seansā leģendārais Arnolds Švarcenegers atgriežas pie savas kino karjeras pirmsākumiem gada brutālākajā grāvējfilmā “Sabotāža”!

Arnolda Švarcenegera atgriešanās lielajā kino līdz šim nav noritējuši gluži tā, kā aktieris plānoja – bet mēs jau zinām, ka tie vienkārši nebija īstie projekti! Pārdomājis turpmākos soļus, Gubernators brauc ar tanku, cep burgerus un filmējas projektos, kurus mēs no viņa gaidījām jau sen – tieši tāds ir spraigais, raupjais un brutālais (Rated R, mf!) trilleris „Sabotāža”, kurā bez Arnolda darbojas vēl virkne visās nozīmēs iespaidīgu vīriešu! Pie ruļļiem – skarba kino virtuozs Deivids Eijers (“Training Day”, “End of Watch”)!

ASV narkotiku apkarošanas pārvaldes elites vienība darbojas nevainojami, tajā dien labākie no labākajiem. Vienība sekmīgi dodas uzbrukumā narkotiku karteļa konspiratīvajam dzīvoklim, taču pati kļūst par vajātāju mērķi – operācijas laikā pazūd 10 miljoni dolāru, un vienība ir starp aizdomās turamajiem. Spriedze sasniedz kulmināciju, kad Džona sieva un meita tiek saņemtas par ķīlniecēm, bet stāvokli sarežģī tas, ka nevienam nedrīkst uzticēties…

Lai tiktu pie šīs filmas, Kinoblogeriem nācās krietni pacīnīties, atkarojot to no “Dāmu seansa” – jo, būsim godīgi, šī ir gada labākā sieviešu filma, visi skaistuļi vienuviet! Un tak ne jau vecais sakārnis Ārnijs – Jūs gaida Džo Mandžinello (“Magic Mike”, “True Blood”), Džošs Holovejs (“Lost”, “Intelligence”), Sems Vortingtons (“Avatar”), Makss Martini (“Pacific Rim”, “Captain Phillips”), Terenss Hovards (“Iron Man”, “Hustle & Flow”) un pat kareivīgi noskaņotā Mireile Enosa (“The Killing”, “World War Z”), izvēle katrai gaumei. Dāmas nāk, bet džeki aicina, pērk dzērienu & ved mājās pēc filmas – recepte veiksmīgam vakaram!

Mūsu lieldraugi Coffee Inn parūpēsies par Jūsu adrenalīna-kofeīna līmeni ar karstu & stiprinošu kafiju, bet dāvanas no LieliskaDāvana.lv ļaus izlādēt filmas laikā uzkrātās emocijas drošā un citiem nekaitīgā veidā. Protams, ka neiztiks arī bez tradicionālā HarryMovieArt.com plakāta, kuru šorez uzslavēja pats Arnolds Švarcenegers (true story!), bet pirms filmas par Jūsu labsajūtu parūpēsies labākais īru viskijs Jameson!

Gaidām Jūs šī gada 23. aprīlī 19:00 k/t Kino Citadele 13. auditorijā!

PIRKT BIĻETES

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv vai mūsu blogos! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā

sabotage 2

Sergejs Timoņins, Kinokults.lv

Sergejs Musatovs, Kinocast.lv

Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv

Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv

Līva Spandega, FilmuNieki.lv

Daniils Rastoropnovs, KinovKvadrate.com