Kinoblogeri piedāvā… seanss nr. 45: Bad Neighbors / Sliktie Kaimiņi

Pārfrāzējot visiem zināmo teicienu – kā vasaru iesāksim, tā to arī pavadīsim, tāpēc aicinām jūs iesākt to jautri, ar smaidu un smiekliem. Vai, ja esam precīzi, ar prieka asarām, smieklu histēriju un no smiekliem sāpošiem vēderiem, jo aicinām jūs uz  gada smieklīgāko komēdiju “Sliktie Kaimiņi”!

Kādā saulainā dienā klusā piepilsētā kaimiņos jaunai ģimenei ievācās studentu brālība… Un, ja kādam šķiet, ka viņš spēj prognozēt turpmāko notikumu attīstības gaitu, tad kaut kas tāds nebūs pat sapņos rādījies!

Patiesībā mēs vienkārši noskatījāmies šo filmu un sapratām, ka gribam to redzēt vēlreiz, bet – kopā ar jums! Un šoreiz tas nav nekāds Leldes sagatavotais PR teksts, bet gan balta patiesība, jo mēs visi atceramies “This is the End” kā vienu no jautrākajiem un pozitīvākajiem seansiem, un šis būs tikpat labs (vai pat vēl labāks)!

Jo, drošs paliek drošs, par humoru ir jāstāsta tiem, kas no tā kaut ko saprot. Šoreiz tas nebūs Sergejs Musatovs, bet gan Comedy Latvia zvaigzne Edgars Bāliņš, kurš pirms fimas jūs izklaidēs ar šim seansam ekskluzīvu stand-up šovu – varam droši apgalvot, ka šāda “pirmsfilmas lekcija” mums vēl nav bijusi!

Neizpaliks arī mūsu tradicionālie lieldraugi – Coffee Inn un LieliskaDāvana.lv, un varbūt sagaidīsim vēl kādu pārsteiguma viesi, par kuru mēs (t.i. jūs) uzzināsim tikai seansā!

Kopā labi izsmiesimies šī gada 8. maijā 18:30 k/t Kino Citadele 4. auditorijā!

.

PIRKT BIĻETES

.

bad-neighbours

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv vai mūsu blogos! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā –

Sergejs Timoņins, Kinokults.lv

Sergejs Musatovs, Kinocast.lv

Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv

Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv

Līva Spandega, FilmuNieki.lv

Daniils Rastoropnovs, KinovKvadrate.com

.