Kinoblogeri piedāvā… seanss nr. 47: X-Men: Days of Future Past / X-cilvēki: Bijušās nākotnes dienas

Mēs jau sen to bijām pelnījuši! Pie malas individuālu varoņu piedzīvojumus un prīkvelus par to, “kā tad tas viss sākās”, mūsu priekšā ir vispilnīgākā X-cilvēku filma, kura sevī apvieno labāko, kas līdz šim redzēts šī komiksa pasaulē – “X-cilvēki: Bijušās nākotnes dienas”, lielākā, masīvākā un vērienīgākā komiksfilma komiksfilmu vēsturē! Vismaz līdz nākamā gada “Atriebējiem: Ultrona Ērai” (mēs Jūs tā smalki gatavojam nākamajiem seansiem):

X-cilvēku komanda cīnās par savas sugas izdzīvošanu divos laika periodos filmā X-CILVĒKI: BIJUŠĀS NĀKOTNES DIENAS. Jau iemīļotie personāži no zināmās “X-cilvēku” triloģijas apvieno spēkus ar saviem jaunākiem sugas brāļiem no filmas “X-cilvēki: Pirmā klase”, lai episkā cīņā mainītu pagātni un izglābtu nākotni.

Kas tad mums šeit ir? ABAS kinematogrāfisko X-cilvēku komandas (tas ir, no oriģinālās triloģijas un “Pirmās klases”) ir apvienojušās episkā superfilmā, lai beidzot noskaidrotu, kura tad ir pārāka, un izglābtu pasauli, protams! Turklāt šoreiz pie darba ķēries ir ne tikai Kinoblogeru draugs Hjū Džekmens, bet arī pirmo divu (labāko) filmu režisors Braiens Singers, kurš uztaisīs tieši tā, kā vajag!

Paši Kinoblogeri jau ir runājuši par supervaroņiem un Marvel vairāk nekā vajadzētu, tapēc pirmsfilmas prezentāciju šoreiz uzticējām Namejam Ercumam, vienam no erudītākajiem DC Comics (!) pasaules pārzinātājiem Latvijā – jā, izaicinājumam jābūt, tāpēc nešaubāmies, ka Namejs pārsteigs ar lielisku prezentāciju!

Savukārt mūsu lieldraugi Coffee Inn parūpēsies par karstu & stiprinošu kafijas dzērienu, bet LieliskaDāvana.lv – par lieliskām (nervus kutinošām) dāvanām tradicionālā kino erudīcijas konkursa uzvarētājiem! HarryMovieArt.com plakātu mēs Hjū Džekmenam šoreiz nesūtīsim – lai pārāk daudz no sevis nesadomājas, jo tas, kā vienmēr, ir lielisks!

Tiekamies šī gada 21.05.2014, 20:30 k/t Kino Citadele 11. auditorijā!

PIRKT BIĻETES

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv vai mūsu blogos! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā –

X men days poster art

Sergejs Timoņins, Kinokults.lv

Sergejs Musatovs, Kinocast.lv

Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv

Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv

Līva Spandega, FilmuNieki.lv

Daniils Rastoropnovs, KinovKvadrate.com