Kinoblogeri piedāvā… seanss nr. 49: Transformers: Age of Extinction / Transformeri: Iznīcības laikmets

Divus ar pusi gadus mēs dzīvojām bez “Transformeru” seansiem, un arī šo īsti neplānojām, ja vien ne viens liktenīgs telefona zvans… Bet ko nu vairs, jo pēc visām šī gada foršajām filmām ir laiks kam tādam, kas pēc-Jāņu dienās darbosies labāk par skābētu kāpostu kompotu (un ko mūsu mazāk erudītie draugi sauc par “es neesmu atnācis uz šo filmu, lai domātu!”

.

Automehāniķa Keida (Marks Vālbergs) nejaušais atklājums saceļ kājās gan autobotus, gan maldikonus, gan valdības aģentus. Tostarp transformeru senie un vareni spēki ir izvēlējušies Zemi par savu jauno mērķi. Sāksies vērienīgākā cīņa starp labajiem un ļaunajiem spēkiem.

.

Lai gan patiesībā, protams, Transformeri ir ne tikai kultūras ikona, bet arī smalks baudījums kino estētiem – jo otra tāda (Maikla Beja) vienkārši nav! Un šis ir tas gadījums, kad n-tais turpinājums var un noteikti būs labāks par iepriekšējiem – prom ir pretīgais Šaija un viņa pubertitātes problēmas, viņa vietā stājas vienkāršais Teksasas fermeris Marks Valbergs, kā arī autoboti, maldikoni (MALDIKONI!), dinoboti, grandiozi specefekti, Holivudas gada nitroglicerīna budžets un Maikla Beja ego, kas apēdīs to visu un tāpat paliks izsalcis.

.

Citiem vārdiem sakot – jāredz, kaut vai tapēc, lai būtu “tēmā”, bet īsti kino fani vienlīdz izbaudīs gan šo, gan Vesu Andersonu. Pilnam komplektam pirms filmas šoreiz iegremdēsimies raibajā Transformeru pasaulē (neaizmirstiet Ibumetīnu, vēlams 400), neiztiks arī bez tradicionālā konkursa, kuru atbalsta mūsu lieldraugi LieliskaDāvana.lv, Coffee-Inn, ForumDistribution & varbūt vēl kāds pagaidām noslēpumains labdaris!

.

Tiekamies šī gada 26. Jūnijā, 20:30, k/t Kino Citadele 11. Auditorijā – filmu skatīsimies 2D formātā!

.

PIRKT BIĻETES

.

lockdown_in_transformers_4_age_of_extinction

Seansa oficiālās mirkļbirkas – #michaelbay #bayhem #dinobots #giantfuckingrobots #changeintoatruck #allhailmegatron #wahlburgers #whereisshia #kinoblogeri #svetiebambali

.

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv vai mūsu blogos! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā –

Sergejs Timoņins, Kinokults.lv
Sergejs Musatovs, Kinocast.lv
Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv
Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv
Līva Spandega, FilmuNieki.lv
Daniils Rastoropnovs, KinovKvadrate.com