Kinoblogeri piedāvā… seanss nr. 50: The Dawn of the Planet of the Apes / Pērtiķu Planētas Atmoda

Šī gada 16. jūlijā k/t Kino Citadele notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais pirmizrādes seanss ar lieliskiem panākumiem restartētās „Pērtiķu planētas” franšīzes turpinājumam – „Pērtiķu planētas atmoda”!

Gadu gaitā planētu ir apsēdušas un savā varā pārņēmušas visdažādākās radības – veco labo citplanētiešu iebrukumus saskaitīt un apkopot diez vai vispār kādam ir pa spēkam, un pie teikšanas šeit ir pamanījušies tikt pat tomāti (http://youtu.be/txfdGlxEsG8), un tas nozīmē, ka brīdis, kad sadumposies burkāni, ir tikai laika jautājums! Taču jau vairāk nekā pusgadsimtu kinomīļu uzmanības centrā ik pa brīdim uzpeld cilvēku tuvākie bioloģiskie radinieki – pērtiķi. Viņi pasauli no jauna sāka terorizēt pirms trim gadiem („Rise of the Planet of the Apes”), un nu mūs beidzot sagaida stāsta turpinājums:

Cēzara vadīto ģenētiski modificēto pērtiķu skaits turpina pieaugt, taču tos apdraud cilvēki, kuri spējuši izdzīvot pēc epidēmijas desmit gadus atpakaļ. Starp sāncenšiem nodibinās trausls un pavisam neilgs pamiers. Pērtiķi un cilvēki ir nonākuši kara priekšvakarā – tā rezultātam ir jāizšķir, kura no sugām kļūs par dominējošo uz planētas…

Pārmaiņu, salīdzinot ar pirmo filmu, ir gana daudz – Ruperta Vaiata vietā režisora krēslā ir iesēdies Mets Rīvss („Let Me In”, „Cloverfield”), un Džeimsu Franko, Frīdu Pinto, Drako Feltonu ir nomainījuši Džeisons Klārks („Zero Dark Thirty”), Kerija Rasela (šobrīd aktuālais TV seriāls „The Americans”), Gerijs Oldmens (jādomā, komentāri nav nepieciešami) un citi. Jā, jūs neesat pārlasījušies – filmā nebūs Džeimsa Franko. Gandrīz nebūs. Tikmēr zem spalvainajām pērtiķu sejām varēsim mēģināt sazīmēt performance capture eksperta Endija Sērkisa, Džūdijas Grīras, Tobija Kebela un citu aktieru vaibstus.

Prezentācijas temats pagaidām lai paliek noslēpums, bet pavisam droši ir tas, ka mūsu lieldraugi Coffee Inn arī šoreiz parūpēsies par to, lai pēc filmas varat stiprināties ar, iespējams, labāko pieejamo kafiju, bet dāvanas no LieliskaDāvana.lv neliks vilties! Un, protams, ka neiztiks arī bez tradicionālā HarryMovieArt.com plakāta, kā arī citiem pārsteigumiem!

Tiekamies jau šī gada 16. jūlijā 20:00 k/t Kino Citadele 14. auditorijā!

PIRKT BIĻETES

.

Dawn of the planet of the apes small

Sīkāk par pasākumu varat uzzinātwww.kinoblogeri.lv vai mūsu blogos! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā –

Sergejs Timoņins, Kinokults.lv

Sergejs Musatovs, Kinocast.lv

Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv

Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv

Līva Spandega, FilmuNieki.lv

Daniils Rastoropnovs, KinovKvadrate.com