Kinoblogeri Runā #19: Marvel uzvar DC

19

“Kinoblogeri Runā” ir neregulārs, izklaidējošs kino-diskusiju raidījums no cilvēkiem, kas dāvāja Jums “Kinoblogeri piedāvā” seansus! Šoreiz raidījumā:

1) Džastins Līns (“Fast & Furious”) režisēs jauno Borna filmu! Jautājums – ar kuru no “Borniem”?
http://www.deadline.com/2013/11/justi…

Jauns MARVEL intro logotips!

2) “Crossover” IR iespējams – saka MARVEL galvenais cilvēks Kevin Feige. Kinoblogeri apspriež šīs iespējamības iespēju. Iespējams?
http://www.totalfilm.com/news/kevin-f…

3) Jaunas MARVEL filmas no FOX! Jauns THE WOLVERINE un ne tikai – piedaloties #kinoblogeri draugam Hjū Džekmenam!
http://www.slashfilm.com/hugh-jackman…

4) Elizabete Olsena piekrīt (tēlot Scarlet Witch)! Tas arī viss – jo kinoblogeri diskutē par 4 (!) jaunajiem MARVEL TV-seriāliem no Netflix! Tas būs kaut kas, un tikai 2015. gadā! Un pēc tam – crossover TV-series!
http://www.slashfilm.com/marvel-bring…

5) NO KRĒSLAS LĪDZ SERIĀLAM – par laimi tas nav “Twilight” seriāls (vēl nav…), bet, par nelaimi, tas ir “From Dusk Till Dawn” seriāls kā filmas pirmās daļas rīmeiks. Par laimi, no paša Roberta Rodrigeza:
http://www.joblo.com/horror-movies/ne…

 

Raidījuma mērķis – gan rosināt diskusiju (gan kinoblogeru, gan kinoskatītāju vidū) par pēdējā laika aktuālākajiem, svarīgākajiem vai vienkārši interesantākajiem kino jaunumiem! Raidījums, tā formāts, saturs un izpildījums ir nemitīgā procesā, tapēc būsim ļoti pateicīgi ikvienam un katram par konstruktīviem komentāriem un vienkārši ieteikumiem.

Paldies!

.