Labākās un sliktākās 2011. gada filmas (līdz šim)

Thumbs-up-thumbs-down_320

Zemāk apkopoju divus Top 8. Viens ar šī gada (aptuveni – neiespringstot vai tā iznāca 2010. gada vidū, beigās vai 2011. gada sākumā), manuprāt, labākajām filmām un otrs ar gada sliktākajiem kino paraugiem ko nācies redzēt.

(Secībai attiecīgajā topā nav nozīmes)

 

Update: bet šeit 2011.g. labāko filmu saraksts.

 

Labāko top 8:

Wrecked
Road to Nowhere
Ledge
Bridesmaids
Certified Copy
Sunset Limited
Trust
I am love

 

Sliktāko top 8:

Beaver
Bad Teacher
Ward
Drive Angry
Passion Play
Kill the Irishman
Hobo with Shotgun
Red Riding Hood

 

Update: bet šeit 2011.g. labāko filmu saraksts.

 • JogaUnSemushkas

  Tā kā diemžēl pagaidām vēl neesmu redzējis pat trešadaļu no filmām, vēlos tikai aizstāvēt Bad Teacher, kas, manuprāt, nepelnīti tiek uzskatīta par sliktu filmu.Izlsīju arī jūsu pilno recenziju.par Bad Teacher, tāpēc varu teikt, ka lielos vilcienos jums piekrītu, tomēr jūsu pārmetumi filmai – formuliskā uzbūve, līdzības ar Bad Santa vai vietām nepietiekami asie joki nekādi nav pietiekami argumenti, lai filmu ierindotu šādā topā. BT joprojām ir pietiekami drosmīga, ka galvenā varone/antivarone ir sieviete. Cik tādu piemēru jūs varat vēl nosaukt? Nevar pārmest ar filmai smieklīgu joku trūkumu, jā, to varēja būt vairāk, bet nevar teikt, ka filma kādu brīdi būtu garlaicīga. Tā apzinās savu materiālu un pieklājīgi ilgst tikai 90 minūtes un necenās izspiest pierastās divas stundas.Un, lai ko ko, bet pārmest Timberlaikam nevar neko. Viņa tēls bija sasodīti smieklīgs un dīvains, turklāt perfekti pasniegts. Visi pārējie aktieri arī bija solīdi.Ja formuliska uzbūve ir pietiekami, lai varētu teikt, ka filma ir slikta, tad mūsdienās jums kinoteātros, kur rāda Holivudas filmas, nav , ko īsti meklēt.

 • Ģirts

  @JogaUnSemushkas Es nesaku,ka formula ir slikti. Formula ar minimalo joku daudzumu – tas ir nekrietni pret skatītājiem. Bez formulas Holivuda nepastāvētu. Lielisks formulas pielietojums + galvenas aktrises talants un centiba ir verojama “Bridesmaids”.Timberleiku un Diazu šāda tipa joku virknējumos vairāk atzīstu USA populāra`jā raidijumā Saturday Night Live, tādēļ šeit man viņu tēli un izdarības likās blāvas.

 • JogaUnSemushkas

  Fair enough. SNL neskatos un man visi joki likās samērā svaigi, bet, manuprāt, viss atkarīgs no ekspektācijām, var runāt par aukstu aprēķininu un skatītāju apzagšanu, bet, ko jūs pirms filmas skatīšanās vispār gaidījāt? Tas nav ne Vess Andersons, Verners Hercogs vai Apatova banda. Es vispār filmu nevēlējos skatīties zinot filmas tematu un iesaistīto radošo personālu. Tomēr čoms noskatījaās un arī viņš bija pārsteigts par joku kvalitāti un ieteica man noskatīties. Skatoties ar minimālām ekspektācijām filma bija okei. Ja es būtu visas šīs 16 filmas, ļoti iespējams, ka Bad Teacher būtu ierindojama otrajā astoņniekā, bet atklāti teikt, ka filma ir slikta, nav īsti godīgi.Anyway, godīga recenzija no jūsu puses, tāpēc kā jau teicu īpaši neko pārmest nevaru. Kad noskatīšos vairāk filmu, iespējams atgriezīšos ar jau spamu. ;) LV trūkst cilvēku, kas tik sakarīgi prot izteikties par filmām, tāpēc turpiniet labi iesākto. Es noteikti izlasīšu.

 • Ģirts

  @JogaUnSemushkas Paldies par labiem vārdiem.Gaidīju no filmas kaut ko līdzīgu un varbūt labāk noslīpētu kā SNL. Jo SNL joki top nedēļas laikā un tiek atrādīti tiešajā ēterā – bieži nesanāk kā iecer`ēts. Komēdijas žanrs ir viens no sarežģītākajiem, piekrītu, bet ne jau tā`d“ēļ viņam vajadzētu dot kādas atlaides. Tas arī viss.P.S. Šie komentāri nav spams, bet gan veselīga diskusija! :)

 • banestofiicha

  Piekrītu par Trust