The Boy Next Door / Pielūdzējs Mātes varoņdarbi

Pāris jautājumi… Vai Jennifer Lopez jelkad vēl nospēlēs kādu lomu, kur viņa nebūs jaukā sieviete, kurai filmas gaitā visa pasaule vairāk vai mazāk sašķiebjas un nākas pierādīt to, cik tomēr garā stipra un patstāvīga viņa ir? Vai Jennifer Lopez savā jaunākajā filmā The Boy Next Door, kas ambiciozi dēvēta par erotisko trilleri, ir ticamāka vidusskolas pasniedzēja kā Mark Whalberg nesenajā The Gambler rīmeikā? Protams, varu kļūdīties, bet uz abiem jautājumiem atbilde ir: nē! Gluži tāpat kā tas, vai šī filma ir tā laika, ko jūs pavadīsies to skatoties, “vērta”.

Labākais, kā raksturot The Boy Next Door (nejaukt ar The Girl Next Door un nefantazēt vai tām ir kāda saistība), ir salds un pūkains stāsts mājsaimniecēm, kas pēkšņi (it kā) pārvēršas par satraukuma pilnu un dzīvībai bīstamu piedzīvojumu, kurā vientuļā māte parāda, kas ir kas… gan viņas jaunajam pielūdzējam, gan vecajam… bijušajam vīram. Ak, jā, turpat visam pa vidu maisās arī viņas dēls – pusaudzis.

The Boy Next Door ir viena no tām filmām, kas pretendē uz to līmeni, ka ir gana slikta, lai kļūtu jau izklaidējoša, bet diemžēl šoreiz uz ekrāna notiekošā absurduma līmenis nav gana konstants, lai inscenētie it kā baisie notikumi kļūtu smieklīgi. Tādēļ vairumā ainu nākas šausmināties par iesaistīto cilvēku vēlmi pārdot skatītājam tik zemas kvalitātes produktu, turklāt to darīt kinoteātrī, kur nu galīgi šai filmai nav vietas.

Smieklīgi, ka uz The Boy Next Door fona filma ar līdzīgu pamatuzstādijumu, 1996. gada aktiera Mark Wahlberg gandrīz debijai kino – Fear, šķiet meistardarbs un žanra klasika.

Bet nu labi, visiem ir skaidrs, kāpēc J.Lo piekritusi šai lomai. Viņa, nu jau 45 gadu vecumā, joprojām izskatās nevainojami un to vēlas nodemonstrēt visai pasaulei pēc iespējas efektīvāk. Un kā gan vēl atmiņā paliekošāk kā tēlojot trīsdesmitgadnieci, kurā samīlas Tom Cruise tipāža vidusskolnieks?

Vērtējums: 1 / 5