The Bling Ring (2013) mūzika

Tā vien izskatās, ka Holivuda ir nolēmusi par labu hip-hop mūzikai, un šobrīd šādas mūzikas veidam spilgta zaļā gaisma mirdz pie katras jaunākās “stilīgās” filmas soundtreka veidotāju nodaļas durvīm. Mazliet truli jau ir, bet – “what can you do”.

Skumjākais šajā urbānās mūzikas invāzijā soundtrekos ir tās aprobežotība. Ir tik ļoti daudz interesantu bītmeikeru, skračotāju, vārdu rīmētāju un visu citu hip-hop štellīšu veidotāju, kas nav teju katrā soundtrackā dzirdamie Kanye West & Co. vai undergroundīgi meinstrīmīgā  M.I.A.. Ir daudz interesantāki mākslinieki par 2 Chains, Lil Wayne un Chris Brown, kas nerada priekštatu par šo mūzikas virzienu kā trulu narcisistu lielībnieku bandu. Cerēsim, ka tas tikai tā šobrīd, ies laiks un Holivuda atradīs arī labākus māksliniekus, ko ielikt savu filmu skaņu celiņos. NOT!

Bet, ja mēs par konkrēto The Bling Ring plati, – šeit iekļautajiem izpildītājiem un konkrētajiem skaņdarbiem ir zināms pamats un saistība ar S.Kopolas filmas notikumiem un galveno varoņu trulībai. To skumji un ironiski paskaidro – uzliek punktu uz i, pēdējā soundtreka dziesma, Frank Ocean “Super rich kids

Too many bottles of this wine we can’t pronounce
Too many bowls of that green, no Lucky Charms
The maids come around too much
Parents ain’t around enough
Too many joy rides in daddy’s Jaguar
Too many white lies and white lines
Super rich kids with nothing but loose ends
Super rich kids with nothing but fake friends

Protams, protams, katrā soundtrackā (arī šajā) ir arī šādi tādi radošāki gabali, bet pagaidām tie, skatoties uz plati kopumā, vienmēr izklausās kā eksotisks papildinājums, lai ir par ko pabrīnīties.

Nospiežot pogu Play, parādās poga Next. Kā arī poga pieklūšanai dziesmu sarakstam