This is the End (2013) mūzika

Vasaras centrālā komēdija “This is The End”, kas (visticamāk un vēlams) iezīmēs beigu sākumu pēdējos gados tik populārajām R-rated komēdijām, kas, diemžēl, kā jau visi jaunumi strauji kļuva novazātas un izpildījums slinks.

Lomās pilnīgi visi ,un ne tikai, aktieri, kuri asociējas ar šī tipa komēdijām (pārspīlēju, bet redzēsim Jonah Hill, Seth Rogen, Danny McBride, James Franco, Michael Cera, Paul Rudd, Jay BaruchelCraig Robinson, Aziz Ansari, Christopher Mintz-Plasse un Emma Watson, Rihanna, piedaloties Channing Tatum, Kevin Hart utt. utml. bla bla bla). Visticamāk lielākā daļa parādīsies vienā, maksimums divās ainās (kā jau tas šobrīd modīgi), bet tas nemazina vērienu.

Tātad, runājot par filmas mūziku. Apkopojums izklausās labi, jo veidots, savā ziņā, klasiski – miksējot jaunus, vienkārši skanīgus un klasiskus hip-hop mūzikas bliezējus. Ik pa laikam – atslābināšanās pauzēm, iestarpinot kādu psihodēlisku rokmūzikas skaņdarbu. Kā piemēram grupas Daddy dziesmu, kuru eleganti papildina James Franco rečitatīvs. Netiek aizmirsts arī par popmūzikas leģendām Everybody (Backstreet’s back alright) un I will always love you.

P.S. Youtube dziesmu sarakstā pāris gabaliem parādās paziņojums “SME restricts playback of this video in playlists”. Lai noklausītos tās dziesmas ir jānospiež uz Youtube laipni piedāvāto linku. Birokrātija!

Nospiežot pogu Play, parādās poga Next. Kā arī poga pieklūšanai dziesmu sarakstam