Vesa Andersona pasākums jeb 357 vārdu ievads

 

Dārgie kinomīļi!

Jūs esat sirsnīgi aicināti uz īpatnējo pasākumu “Diženā prezentācija par Vesu Andersonu”, kas notiks šī gada 24. jūlijā, plkst. 19:00. Gaidām jūs kafijas restorānā “Coffee Inn”, kas atrodas uz grandiozā Krišjāņa Barona ielas un vējaino Dzirnavu ielas stūra.

 

Akts №1: Ekspozīcija

Kinoblogeri organizēja pasākumu par godu mākslas filmai “The Grand Budapest Hotel” 19. martā, plkst. 19:15 pēc Rīgas laika. Pirms filmas ar prezentāciju par savu pieredzi viesnīcās uzstājās meitene – Lelde Veidemane. Leldei Veidemanei ir dažreiz blondi mati, strīds ar gravitāciju, mīlestība pret Edvardu Nortonu (piedālās filmā “The Grand Budapest Hotel”) un austrāļu radio šova vadītājiem Hemišu un Endiju (nepiedālās filmā “The Grand Budapest Hotel”).

Bet 19. martā, plkst.19:15 bija īpašais kino emuārrakstītāju seanss, jo šoreiz viņi bija sagatavojuši veselas divas prezentācijas.

 

Akts №2: Sarežģījums

Diemžēl, otru prezentāciju veidoja Sergejs Musatovs. Agrāk blonds, tagad ne visai. Viņam patīk skatīties “Back to the Future” (nu jau divdesmito reizi), kā arī austrāļu radio šova vadītāji Hemišs un Endijs (Lelde Veidemane, par kuru mēs jau dzirdējām, iepazina Sergeju Musatovu ar viņiem). Toties, kas ir īpaši svarīgi mūsu stāstam, ir tas, ka viņam dikti patīk runāt. Tik nu dikti, ka detalizēta prezentācija par Vesu Andersonu — viņa kinematogrāfisko stilu, viņa humora izjūtu, viņa vizuālām un tematiskām niansēm — sanāca garāka kā filma no Vesa Andersona. Mēģinājumi to saīsināt izgāzās kā noteikti izgāzīsies “Ant-Man” filma pēc Edgara Raita aiziešanas. Tāpēc prezentāciju nācās rādīt pēc filmas. Tālredzības trūkums šoreiz pievīla entuziastiskos emuāristus — ceturtdienas vakarā skatītāji pēc filmas bija spiesti iet mājās un uz Sergeja Musatova prezentāciju palika vien daži cilvēki.

 

Akts №3: Atrisinājums

Pagāja četri mēneši līdz emurārrakstītāji nolēma atmest piesardzību un atgriezties pie Vesa Andersona prezentācijas, vēlreiz pamēģinot to parādīt skatītājiem. Bet šoreiz rādīt tikai to. Izlaist Andersona filmu, bet aizvietot to ar Andersona atmosfēru.

“Diženā prezentācija par Vesu Andersonu” no nu jau vairs neblondā Sergeja Musatova notiks 24. jūlijā (plkst. 19:00) vispiemērotākajā vietā diženai prezentācijai par Vesu Andersonu — kafijas restorānā “Coffee Inn” uz Barona un Dzirnavu stūra. Ieeja pasākumā – brīva.

Brīva būs arī īpaši vesandersonīga kafija pasākuma apmeklētājiem. Tas šoreiz ir viss, let’s go get a drink and smoke a cigarette.

.

COFFE INN WES 2