Kinoblogeri piedāvā… seanss nr. 12: Cloud Atlas / Mākoņu atlants

Cloud_atlas_poster_art

Brīdī, kad kinoblogeri neļauj atslābt ar tik lieliskām filmām kā “Argo” un “Seven Psychopats”, aicinām visus uz filmu, kas ir nedaudz ārpus ierastā “Kinoblgeri piedāvā!” rāmja – “Cloud Atlas”

 

Filma ir balstīta uz David Mitchell šāda paša nosaukuma, visā pasaulē plaši atzītas noveles. Tajā savijas kopā seši stāsti dažādos pasaules nostūros un atšķirīgos laika posmos. Sīkāk neieslīgstot detaļās, tas ir stāsts par cilvēkiem un to, kā viņu dzīves ietekmē gan pagātni, gan tagadni, gan nākotni, par to, kā ir savienotas šķietami pilnīgi nesaistītas lietas. Viens no filmas aktierim Jim Strugess intervijā par noveli ir izteicies, ka “Tā ir fantastiska grāmata, no kuras nevar atrauties, jo brīdī, kad viss sāk sakrist pareizajās vietās, tā ir neticami fascinējoša!”. Tā kā mums nav pamata neticēt aktierim, gatavojamies sagaidīt šādu pēcgaršu arī filmai. 

 

“Cloud Atlas” vēl kārdinošāku padara tās veidotāji –  Lana un Andy Wachowski (“The Matrix” triloģija) un Tom Tykwer (“Run Lola Run”). Lai gan varētu domāt, ka no šīs režisoru brigādes sagaidīsim lieliskus skatus, kārtīgu action un prāta mežģi smadzenēm (par ko nevienu brīdi nav šaubu – tā būs), šie režisori ir lieliski ar to, ka mēs īsti nevaram zināt, ar ko viņi mūs pārsteigs šoreiz. Tā kā filmas koncepts ir gana abstrakts, pavisam noteikti varam gatavoties vizuāli satriecošam, pārdomu rosinošam fantāzijas ceļojumam. 

 

Un ja nu ar visu šo vēl nav gana, tad atliek vien paskatīties uz filmā iesaistīto aktieru listi, lai saprastu, ka šis ir must see. Filmā redzēsim tādus aktierus kā Tom HanksHalle BerryHugh GrantSusan Sarandon un vēl citus. 

 

Aicinām kopā izbaudīt filmu jau ierasti patīkamā, nūģiskā atmosfērā “Kinoblogeri piedāvā!” seansā, uz kuru gaidīsim visus 22. novembrī plkst. 19:00  k/t Kino Citadele 3. auditorijā. Seanss, kā jau ierasts, ar pievienoto vērtību – iespēju iegūt balvas ar filmas simboliku un prezentācija no Leldes (nofilmets.lv).

 

 

PĒRKAM BIĻETES!