Kinoblogeri piedāvā… seanss nr. 13: The Hobbit: An Unexpected Journey / Hobits: negaidīts ceļojums

Hobbit_poster_art

Oskarotais režisors Pīters Džeksons sauc mūs līdzi apbrīnojamā ceļojumā cauri Vidusszemei, kurā arī mēs (ar AMD augstāko kadru nomaiņas ātrumu – 48 kadri sekundē) redzēsim, cik tomēr dēkaini spēj būt hobiti. Lai gan stāsts norisinās ierastajā The Lord of the Rings vidē, filmas veidotāji mums parādīs to, kas notika pirms Frodo, Legolasa, orku armijas un visuvarenā Saurona iznīcināšanas. Stāsts seko šķietami daudz mierīgākajam Bilbo Baginsam, kuru viedais burvis Gendalfs (tajā laikā vēl Pelēkais) diezgan sneaky manierē nosūta ceļojumā kopā ar bariņu rūķu. Tikai mieru, Golums būs! 

 

Tieši tā pat kā LOTR triloģija, arī The Hobbit ir gan balstīta uz Dž. R. R. Tolkīna grāmatu (šoreiz The Hobbit: There and back again), gan tiks uzņemta kā triloģija. Atšķirībā no LOTR, mēļo, ka Hobitā būs vairāk atkāpju no grāmatas – kaut kā tā viena plānākā grāmata (tīri pēc izmēriem, ja salīdzinām ar LOTR grāmatām) jāuztaisa 3 filmās. Paredzēts, ka hobita ceļojums noslēgsies 2014. gadā filmā (ar tādu pašu nosaukumu kā grāmata) The Hobbit: There and Back Again. Būtībā ļoti skaisti sadalīts – katru gadu pa vienai maģiskai filmai! 

 

Hobbit-cast-fp2679

No šīs filmas (un visas filmu sērijas), varam gaidīt to, pie kā mūs jau ir pieradinājusi LOTR triloģija – maģisku pasauli, tēliem ar spēcīgu raksturu, apbrīnojamu stāstu, labu humoru, kārtīgu action un viscaur labi nostrādātu video kvalitāti, kā arī elpu aizraujošus skatus. Un, kā redzam, vēl neredzētus tehnoloģiju sasniegumus (sākot ar to pašu kadru nomaiņas ātrumu un noteikti veselu kaudzi specefektu). Tikai lieki piebilst, ka šis ir MUST!

 

Un it kā ar visu šo nebūtu gana, kinoblogeri, kā jau ierasts, sniegs prezentāciju pirms filmas (šoreiz Lelde no nofilmēts centīsies apvaldīt savu sajūsmu un sniegt noderīgu informāciju), izspēlēs konkursus un nodrošinās izteikti geek’ainu atmosfēru filmas laikā. 

 

Tāpēc velkam nu no plauktiem ārā LOTR Extended DVD diskus, uztaisām kārtīgu maratonu un 13. decembrī 21:30 tiekamies Kino Citadele

PIRKT BIĻETES

 

The-hobbit-poster-woods