Kinoblogeri piedāvā… seanss nr. 21: Star Trek Into Darkness / Tumsā: Zvaigžņu ceļš

Par spīti tam, ka vienīgais “Star”, ko tuvākajā laikā dzirdēsim režisora JJ Abrams sakarā, būs “Wars”, ar “Star Trek” viņam izdevās izcili atdzīvināt filmu sēriju, kura pēdējā desmitgadē bija vairāk pazīstama kā parodiju avots, un nav nekādu šaubu, ka šis turpinājums būs labāks par oriģinālu – galu galā, tam pašam JJ Abrams ir lieliski zināms, kādu vietu popkultūrā ieņem „The Empire Strikes Back”!

Zvaigžņu kuģa “Enterprise” apkalpe atklāj, ka viņu darbība un principi tiek iedragāti pašas organizācijas iekšienē. Pasaule grimst dziļāk bezcerībā. Kapteinis Kērks uzņemas vadīt operāciju, kuras mērķis ir notvert cilvēku, kurš atbildīgs par šo haosu un kura spēkos ir iznīcināt visu cilvēci.

Filmā redzēsim gan visas vecās sejas (Kriss Pains, Zakarijs Kvinto, Zoī Saldanja, Karls Urbans, Saimons Pegs… vārdu sakot visus), gan arī seriāla jaunpienācējus – Alisi Īvi un filmas ļaundari neatkārtojamā Benedikta Kamberbača (BBC seriāls „Šerloks”) izpildījumā. Domājam, ka to, ka mūs gaida pašas augstākās raudzes specefekti, 3D un lens flare efekti, nemaz nevajag pieminēt – pašsaprotami!

Sekojot “Kinoblogeri piedāvā” seansu tradīcijai, filmu (šoreiz 3D versijā) skatīsimies nedēļu ātrāk par citiem – liels paldies iet ārā Paramount Pictures, USS Enterprise apkalpei, Viljamam Šatneram personīgi un lai Spēks ir ar Jums (oops!)

Tiekamies šī gada 9. Maijā, 18:00 (jā, piedodiet!), k/t Kino Citadele, 10.Auditorijā!

PIRKT BIĻETES

star trek harijs

star trek