Kinoblogeri piedāvā… seanss nr. 51: Guardians of the Galaxy / Galaktikas Sargi

Cik, nu, cik var, vai ne? Filmas ar MARVEL varoņu piedalīšanos šogad vien mūs apciemoja un vēl apciemos veselas 4 (!) reizes, no kurām trīs ir turpinājumi! To saprot arī MARVEL bosi, tapēc uz beigām, saldajam ēdienam, ir atstāts pats labākais un noteikti intriģējošākais projekts, “Guardians of the Galaxy” – šādu MARVEL filmu Jūs vēl nebūsiet redzējuši:

Drosmīgā ceļotāja Pītera Kvila rokās nonāk kāda noslēpumaina lode, kas, kā izrādās, pieder varenajam un nežēlīgajam ļaundarim Ronanam, kurš kaldina Visuma iekarošanas plānus. Pīters nonāk starpgalaktiku cīniņu vidū, un vienīgais veids, kā glābties, ir pievienojoties ar četriem izstumtajiem – kareivīgi noskaņoto jenotu vārdā Raķete, cilvēkveidīgo koku vārdā Gruts, nāvējoši bīstamo Gamoru un atriebības kāro Postītāju…

Būsim godīgi – kurš gan spēj pretoties Reaktīvajam Jenotam, Bērta Maklina šarmam un Vinam Dīzelam koka lomā? What a bunch of A-holes! Ar to vien jau būtu gana, bet raksim dziļāk – pēc ilgāka laika perioda tā ir pirmā MARVEL filma ar līdz šim pilnīgi nepazīstamiem varoņem, uzreiz komandas filma, un pie tās stūres stāv neviens cits kā Džeimss Ganns, personāžs ar ļoti bagātīgiem ciltsrakstiem, starp kuriem atrodama filma “Slither”, darbs leģendārajā studijā Troma un projekts “PG Porn”. Un tagad šī cilvēka rokās ir nonākusi 150 milj. USD vērtā Disney studijas komiksfilma – ja tas nav intriģējoši, tad mēs nezinām, kas ir intriga (bet mēs zinām)!

Kārtējā MARVEL komiksfilma, svaigas elpas vilciens pārblīvētā žanrā, jauna seriāla sākums, galaktiskā komēdija, pilnīgs sviests – “Guardians of the Galaxy” ir tas viss un vēl vairāk! Pirms filmas šoreiz uzzināsim ko jaunu ne tikai par filmas galvenajiem varoņiem, bet arī par citiem (nepelnīti?) aizmirstiem jocīgajiem komiksu varoņiem, kuri vēl tikai gaida savu iespēju uz lielajiem ekrāniem – bet nenāks par ļaunu ar tiem iepazīties jau tagad!

Mūsu lieldraugi Coffee Inn parūpēsies par karstu & stiprinošu kafijas dzērienu, bet LieliskaDāvana.lv – par lieliskām dāvanām tradicionālā kino erudīcijas konkursa uzvarētājiem! HarryMovieArt.com plakāta vietā Jūs šoreiz gaida kāds īpašs un filmas stilā traks pārsteigums (arī no Harija, nebaidieties)!

Tiekamies (kostīmos!) šī gada 1. augustā 20:10 k/t Kino Citadele 12. auditorijā!

PIRKT BIĻETES

Print

Sīkāk par pasākumu varat uzzinātwww.kinoblogeri.lv vai mūsu blogos! Tiekamies seansā –

Sergejs Timoņins, Kinokults.lv
Sergejs Musatovs, Kinocast.lv

Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv
Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv

Līva Spandega, FilmuNieki.lv

Daniils Rastoropnovs, KinovKvadrate.com