Kinoblogeri Runā #1

kinoblogeri runa image

“Kinoblogeri runā” ir jauns, neregulārs, izklaidējošs kino-diskusiju raidījums no cilvēkiem, kas dāvāja Jums “Kinoblogeri piedāvā” seansus!

 

Raidījuma mērķis – nevis informēt, bet gan rosināt diskusiju (gan kinoblogeru, gan kinoskatītāju vidū) par pēdējā laika aktuālākajiem, svarīgākajiem vai vienkārši interesantākajiem kino jaunumiem, ar kuriem Jūs varat iepazīties sekojot saitēm zemāk.

 

Pats raidījums, tā formāts, saturs un izpildījums ir nemitīgā procesā, tapēc būsim ļoti pateicīgi ikvienam un katram par konstruktīviem komentāriem un vienkārši ieteikumiem (haters – fuck off). Ak jā, raidījumā ir nenormatīva leksika, pašu izdomāti jaunvārdi un muļķīgi joki, tādēļ Augustam iesakam to skatīties uz austiņām! :)

735116_10151196849461990_1479474008_n

SKATĪTIES “KINOBLOGERI RUNĀ”

Šoreiz raidījumā:

 

1) Oskaru nominācijas – taisnīgi vai netaisnīgi. Kinoblogeri dalās ar savām pārdomām par nominantiem un par “Oskariem” kopumā
http://www.slashfilm.com/85th-academy-award-nominations-beasts-of-the-souther…

 

2) “A Good Day to Die Hard” saņem R-reitingu (“bērniem līdz 17 neiesakām”). Kinoblogeri diskutē par to, vai un kā šis reitings ietekmēs gaidāmo filmu.
http://www.slashfilm.com/exclusive-a-good-day-to-die-hard-likely-to-go-out-wi…

 

3) “Zvaigžņu Karu” nākamās sērijas ir pēdējo nedēļu aktuālākais temats un būs tāds vēl ļoti ilgu laiku (līdz 2015. gadam, kā minimums). Kinoblogeri uzsāk šo tematu, kuram noteikti pieskārsies vēl nākamajos raidījumos!

 

4) S.H.I.E.L.D. TV seriāls. Pilotu režisē Džoss Vīdons, kurš no seriāliem tomēr kaut ko saprot (khm “Bafija”, khm “Firefly”). Kinoblogeri diskutē par supervaroņu TV seriāliem, un nedaudz arī par “Misfits”.
https://www.facebook.com/SHIELD

 

5) “Jurassic Park 4” iekš 3D, “Gremlinu” rīmeiks – Spīlbergs izpārdod visus Amblin arhīvus! Kinoblogeri diskutē par to, vai mums vajag vienu (varbūt), otru (nē) un vai globāli turpinājumi un rīmeiki ir ļaunums… vai labums?

 

Paldies, ar sveicieniem –
Jūsu #kinoblogeri