Lattelecom un “Kinoblogeri piedāvā” vasaras kino-vakari svaigā gaisā!

Tikai ar “Kinoblogeri piedāvā” seansiem paēduši nebūsim – turklāt klāt vasara un ir vēlams vairāk uzturēties svaigā gaisā, kurš, kā zināms, ir apetīti rosinošs. Arī kino-apetīti – tapēc Kinoblogeri pievienojas Riga2014 un Lattelecom brīvdabas kinovakariem „Eiropas kino dažādās sejas”, kuri notiek Esplanādes kultūras vasarnīcā, sākot jau ar aizpagājušo sestdienu (jā, šī ir ļoti laicīga ziņa)!

 

Bet kas tad jūs gaida šajos pasākumos, bez lieliskām filmām ar pievienoto kultūras vērtību? Lieliskas, pozitīvas aktivitātes – pirmsfilmas atrakcijas (katru reizi savas), atraktīvi vadītāji, kafejnīca ar plašu piedāvājumu, konkursi un jau solītās Kinoblogeru prezentācijas pirms filmām! Pats svarīgākais (kādam) ir tas, ka visi šie seansi ir absolūti bezmaksas!

 

Plus, tā kā Rīga tagad ir ne tikai Eiropas kultūras, bet arī Wi-Fi galvaspilsēta, tas nozīmē, ka pasākumu laikā varēsiet pilntiesīgi izbaudīt “Fast & Furious” spēkratu ātruma cienīgu bezvadu internetu, tvītojot un instagramējot visu notiekošo, un jums par to (visticamāk) nekas nebūs.

 

Bet, pats galvenais – filmas:

 

JŪNIJS:

Sestdiena, 07.06 – “Slumdog Millionaire” – http://www.lattelecom.tv/romantika/slumdog_millionaire/

Piektdiena, 13.06 – “The Ghost Writer” – http://www.lattelecom.tv/mystery/the_ghost_writer/

Sestdiena, 21.06 – “The King Speech” – http://www.lattelecom.tv/oskara_filmu_izlase/the_king_s_speech/

Sestdiena, 28.06 – “Perfume”

 

JŪLIJS:

Sestdiena, 05.07 – Mr. Nobody / Misters Neviens (LTC nomā)

Sestdiena, 12.07 – Cloud Atlas / Mākoņu Atlants (LTC nomā)

Sestdiena, 19.07 – In The House / Mājā (LTC nomā)

Sestdiena, 26.07 – Tinker Tailor Soldier Spy / Skārdnieks, Drēbnieks, Zaldāts, Spiegs (LTC nomā)

 

AUGUSTS:

Sestdiena, 02.08 – SEKOJIET INFORMĀCIJAI!

Sestdiena, 09.08 – SEKOJIET INFORMĀCIJAI!

Sestdiena, 16.08 – SEKOJIET INFORMĀCIJAI!

Sestdiena, 23.08 – SEKOJIET INFORMĀCIJAI!

Sestdiena, 30.08 – SEKOJIET INFORMĀCIJAI!

 

SEPTEMBRIS :

Sestdiena, 06.09 – SEKOJIET INFORMĀCIJAI!

Sestdiena, 13.09 – SEKOJIET INFORMĀCIJAI!

 

Precīzāka informācija par seansu laikiem, detaļām un iespējamajām izmaiņām, kā arī uzaicinājumi uz pasākumiem vienmēr būs atrodami Lattelecom un Kinoblogeru sociālo tīklu lapās!

 

No Kinoblogeru puses izklaidējoši-izglītojošās prezentācijas pirms filmām vadīs:

 

Sergejs Timoņins, blogs KinoKults.lv:

Kino skatītājs ar 24 gadu stāžu, blogotājs – ar 12, bet entuziasts – bezgalīgi, Sergejs  veido populārāko Latvijas kino-blogu KinoKults.lv, organizē “Kinoblogeri piedāvā” seansus, runā par filmām TV un radio, bet brīvajā laikā cenšas dzīvot tikpat interesanti, kā viņa mīļākās filmas.

 

Lelde Veidemane, blogs Nofilmēts.lv

Daiļākā Kinoblogeru pārstāve ikdienā paspēj samenedžēt 1000 un 1 lietu (ieskaitot randiņus) un paralēli vēl rakstīt žurnālam Playboy. Filmas patīk kā vīrieši: asprātīgas kā Ves Andersons, skaistas kā Raiens Goslings, melahnoliskas kā Vudijs Alens un sirdij tuvas kā Edvards Nortons.

 

Sergejs Musatovs, blogs Kinocast.lv

Inteliģents un intelektuāls, Sergejs Musatovs veido vienīgo (!) kino-podkāstu Latvijā, kurā padziļināti analizē pašus dziļākos un noslēpumainākos kino-pasaules nostūrus. Nevar iedomāties dzīvi bez Kevina Smita, “Scott Pilgrim” un “Back to the Future”!

 

Līva Spandega, blogs FilmuNieki.lv

Apsēstība ar kino un teātri nu jau ir saucama par manu diagnozi. Vienlīdz lielā sajūsmā varu būt gan par visizsmalcinātāko drāmu, gan visneprātīgāko komēdiju – nesmādēju neko.

.

.

Turpinot pērn iesākto tradīciju, Lattelecom kultūras vasarnīcā „Esplanāde” piedāvās Eiropas un pasaules labākās filmas. Tās būs populāras, atzītu režisoru filmas, pārstāvot visplašāko žanru klāstu – drāmas, melodrāmas un komēdijas –, tādējādi ļaujot iepazīt arī daudzveidīgo Eiropas kino pieredzi un kopīgi gatavojoties šogad decembrī Rīgā gaidāmajai Eiropas Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremonijai. Papildu lieliskām filmām apmeklētājus gaida dažādi pārsteigumi no Lattelecom.
Lattelecom ir Rīga 2014 galvenais partneris, jau trešo gadu nodrošinot Rīga 2014 gan ar tehnoloģijām, gan kino saturu, tādējādi bagātinot kultūras programmu. Kultūras vasarnīcā Esplanādē ir ierīkots Lattelecom optiskais internets, kas šajā vietā paliks uz visiem laikiem un būs izmantojams arī turpmāk. Esplanādē ir pieejams arī Lattelecom WiFi un datori, lai ikviens apmeklētājs varētu ērti strādāt un pavadīt brīvo laiku. Lattelecom bezmaksas WiFi tīkls tika atklāts 2013.gada aprīlī un šobrīd ir pieejams 3500 vietās visā Latvijā.

.